O firmie - NARZĘDZIA WIERTNICZE - DOMI-NAT inż. Natorski - ŚWIDRY - KORONKI

Idź do spisu treści

Menu główne:

O firmie

zdjecie_wiertni

Posiadamy ponad 25-lat doświadczenia w produkcji narzędzi wiertniczych dla Górnictwa Naftowego i Geologii. Produkujemy narzędzia wiertnicze w dowolnych kształtach i rozmiarach, do średnicy 12 1/4", zgodnych z normami API.

Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości i w oparciu o bardzo dobre wyniki uzyskiwane z otworów poszukiwawczych, stworzyliśmy nową generację narzędzi wiertniczych, spełniających oczekiwania naszych odbiorców.

zdjecie_narzedzi
photo1

W produkcji narzędzi wiertniczych, wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne i konstrukcyjne. W oparciu o ścisłą współpracę z naszymi odbiorcami, dbamy o to, by nasze narzędzia wiertnicze były precyzyjnie dopasowane do przewidywanych warunków wiercenia.

Stosujemy  technologię matrycową i najwyższej jakości płytki czołowych producentów PDC, TSP oraz diamentu Carbonado i diamentu ziarnistego, co pozwala na uzyskanie wysokiej jakości wiercenia w różnorodnych formacjach skał, a ponadto, w przypadku narzędzi skrawających PDC, daje możliwość wielokrotnej regeneracji.

Oferujemy Państwu również profesjonalną usługę regeneracji narzędzi wiertniczych, przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów PDC .


Zapraszamy do współpracy

PPHU DOMI-NAT inż. Natorski     ul. Jagiellońska 76     03-301 Warszawa
tel.   +48- 22-811-98-59     kom. +48 - 608-407-507

Copyright © 2014 DOMI-NAT

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego